1
RETIMAX 1500 to maść o konsystencji kremu, która odżywia skórę dzięki wysokiej zawartości witaminy A (palmitynianu retinolu) będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
2
RETIMAX 1500 to idealny preparat do stosowania po opalaniu, solarium i ochronnie przed mrozem.
3
RETIMAX 1500 to produkt bez parabenów, barwników i zapachów!

Najwięcej witaminy maRetimaxz Farminy

Witamina A pierwsza wśród witamin

Retimax 1500

Pochodzące z języka łacińskiego słowo witamina można przetłumaczyć jako „cząstkę dającą życie”. W przypadku witaminy A (inaczej retinol) powyższe określenie jest jak najbardziej uzasadnione, a jej wpływ na zdrowie człowieka wprost nie do przecenienia. Najbardziej znane jest korzystne działanie retinolu na skórę i błony śluzowe oraz udział w metabolizmie hormonów, białek i lipidów. Co więcej, witamina A zapewnia utrzymanie odporności poprzez działanie antyoksydacyjne.

Palmitynian Retinolu to najłagodniejsza, niepowodująca efektu złuszczania się naskórka postać witaminy A, od której nazwę wzięła maść RETIMAX 1500. Retinol jako stymulator odnowy tkanek powoduje przywrócenie właściwych proporcji w budowie naskórka, zmniejszając ilość komórek nieprawidłowych. Działa również w głębszych warstwach skóry nasilając produkcję włókien kolagenowych oraz zwiększając liczbę nowych naczyń krwionośnych. Dzięki tym właściowościom maść ochronna RETIMAX 1500 przeciwdziała starzeniu się skóry, powoduje jej wygładzenie i uelastycznienie, utrzymanie właściwego nawilżenia oraz wzmocnienie ochrony przeciwko czynnikom drażniącym.

Brak barwników i substancji zapachowych takich jak kwas cytrynowy sprawia, że RETIMAX 1500 zachowuje maksimum łagodności przy wysokiej skuteczności.

Sposób użycia

Nanieść cienką warstwę maści na skórę

Delikatnie
wcierać

Stosować 2-3 razy dziennie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C